ZABEZPIECZENIE ANTYKRADZIEŻOWE BBS
jest urządzeniem gwarantującym w 99,9% skuteczną ochronę samochodu przed kradzieżą.


BBS działa na zasadzie zaworu przepływowo - zwrotnego wmontowanego w układ hamulcowy, blokując hydraulicznie koła zarówno przedniej jak i tylnej osi.
BBS nie zmienia zasady działania hamulców (zachowując aktywność ABS i ASR) w czasie normalnej eksploatacji samochodu.

BBS nie posiada ani nie wymaga zasilania żadnym źródłem energii, sterowany jest z wnętrza samochodu, kluczykiem wielkości kluczyka do stacyjki.
BBS to produkt całkowicie polskiej produkcji posiadający certyfikat europejski - TUV Automotive GmbH, oraz polskie: PIMOT , Instytut Mechaniki Precyzyjnej, Centralnego Laboratorium Kryminalistyki Komendy Głównej Policji. Jest prawnie chroniony.Otrzymane nagrody: Ogólnopolskie Targi Zabezpieczeń i Ochrony Mienia "ENIGMA '95" za "Ciekawą Ofertę Blokad Hamulcowych Samochodów BBS" Wyróżnienie w konkursie "AwanGARDA '97" pod patronatem redakcji "Przeglądu Technicznego" i "Gazety Policyjnej" za najlepsze rozwiązanie systemowe prezentowane na VII Ogólnopolskiej Wystawie Systemów Ochrony "GARDA" za Bezpieczną Blokadę Samochodu. "Polski Mistrz Techniki Alarmowej 1998" Wyróżnienie w grupie "Urządzenia Autoalarmowe - Autozabezpieczenia" za BBS.


Montaż zabezpieczenia antykradzieżowego samochodu BBS - 850zł

*podane ceny są cenami brutto